Studia podyplomowe Head of E-commerce – czemu warto?

Studia podyplomowe Head of E-commerce – czemu warto?

8 lutego 2021 0 przez admin

Skończyłeś studia lub jesteś w trakcie ostatniego roku i zastanawiasz się co dalej? Jak sobie poradzisz bez zorganizowanego dnia, zajęć i czy znajdziesz pracę? A może już tęsknisz za studiami? Odpowiedzią i rozwiązaniem powyższych dylematów mogą być studia podyplomowe. Jeśli dodatkowo interesujesz się biznesem internetowym bądź chcesz samodzielnie rozkręcić tę działalność – studia podyplomowe Head of e-commerce to coś dla Ciebie!

Studia podyplomowe – na czym to polega?

Wybierając się na tak zwaną “podyplomówkę” warto wiedzieć, że nie są to już typowe, dzienne studia. Taka forma kształcenia jest zupełnie inna od poprzednich. Przede wszystkim kandydat musi posiadać dyplom ze studiów licencjackich, inżynierskich lub magisterskich. Zajęcia odbywają się najczęściej w weekendy, są to spotkania cotygodniowe lub w termiach ustalonych indywidualnie przez uczelnie.

Studia podyplomowe Head of E-commerce

Studia na kierunku Head of E-commerce są przeznaczone dla obecnych bądź przyszłych przedsiębiorców zainteresowanych tworzeniem i rozwojem biznesu internetowego. Na tym kierunku zyskasz cenną i aktualną wiedzę z zakresu:

  • marketingu internetowego,
  • wykorzystania internetu w celach sprzedażowych,
  • tworzenia i zarządzania projektami e-commerce,
  • opracowywania długofalowych strategii biznesowych,
  • marketingu relacji z klientami,
  • prowadzenia projektów marketingowych przy użyciu metod i narzędzi analitycznych.

Handel internetowy jest jedną z najbardziej zmieniających i najszybciej rozwijających się branży, których przedstawiciele stale muszą być w trendach. Czasami aż trudno za tym nadążyć! Na studiach podyplomowych dowiesz się jak nie wypaść z obiegu i co najważniejsze, jak uporządkować sobie napływ nowej wiedzy. Dodatkowo stworzysz plan strategii, który wyróżni Twoją działalność pośród konkurencji.

Kierunek o tej nazwie jest nowością zaproponowaną przez Wyższą Szkołę Handlową we Wrocławiu. Każdy kto szuka konkretnego kierunku związanego z branżą e-commerce – dobrze trafił! Wiedza tu zdobyta przekłada się na faktyczne działania oraz zadowolenie i zaspokojenie potrzeb konsumentów. Branża e-commerce pozwala na zmodyfikowanie biznesu ze stacjonarnego na online.

Studia podyplomowe Head of E-commerce

Źródło: https://www.pexels.com/

Czemu warto?

Poszerzanie swojej wiedzy zawsze niesie ze sobą profity w postaci zwiększenia klientów, dopracowanych kwestii biznesowych. Studia podyplomowe Head of E-commerce to szansa na ulepszenie swojego biznesu, dzięki wprowadzeniu firmy w wirtualną rzeczywistość zyskasz większe grono klientów, wykorzystasz internet jako narzędzie handlowe i promocyjne, zaczniesz zarządzać projektami e-commerce, zdobędziesz cenną wiedzę z zakresu monitorowania i analizy ruchu internetowego przy pomocy Google Analytics. Dodatkowo nauczysz się tworzyć kampanie reklamowe w Google Ads oraz w mediach społecznościowych. Sprawdź czemu warto! Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.handlowa.eu/PL w zakładce studia podyplomowe.