WIBOR w górę. Strona dla biura nieruchomości pomoże w sprzedaży i wynajęciu mieszkań

WIBOR w górę. Strona dla biura nieruchomości pomoże w sprzedaży i wynajęciu mieszkań

22 kwietnia 2022 0 przez admin

Specjaliści głowią się i troją, jak w najbliższym czasie będzie wyglądał rynek nieruchomości. Z jednej strony rosnący WIBOR wpływa na sprzedaż mieszkań, z drugiej napływ ludności ukraińskiej potęguje popyt na lokale do wynajęcia. Pośrednicy szukają oręży i inwestują w dobre strony www.

Strona dla biura nieruchomości – wyszukiwarka, komunikator kalkulator opłat

Zainteresowani kupnem nieruchomości w pierwszej kolejności szukają lokali w internecie. Dobra strona dla biura nieruchomości zwabi klienta, ale i ułatwi pracę pośrednikowi.

Dla klienta strona www może być wzbogacona o specjalną wyszukiwarkę, która ułatwi znalezienie nieruchomości o określonych parametrach (np. metraż, ilość pokoi, czy cena). Wbudowany może być także kalkulator opłat, dzięki czemu potencjalny nabywca będzie mógł bezpośrednio na stronie agencji sprawdzić, czy będzie go w ogóle stać na dany lokal. Dzięki wdrożeniu komunikatorów jak WhatsApp. Messenger możliwa będzie szybka komunikacja między klientem a pośrednikiem. Dodatkowo ze stroną można „spiąć” fanpage na Facebooku, Instagramie czy Youtube. A oferty poza atrakcyjnymi zdjęciami mogą być wzbogacone o filmy wideo czy spacery wirtualne, co z pewnością wpłynie na pozytyw odbiór ze strony potencjalnego klienta.

Strona www ułatwia pracę agentowi nieruchomości

Od strony agenta nieruchomości jedną z najbardziej pożądanych funkcji jest integracja z systemami wymiany ofert taki jak Asari, Galactica, Locum. Dobra strona internetowa wzmocni pozycjonowanie biura w wyszukiwarce internetowej, dzięki czemu klienci szukając domów, mieszkań i lokali w konkretnych lokalizacjach trafią od razu na oferty prezentowane na stronie biura nieruchomości. Budowa zindywidualizowanej witryny internetowej umożliwia tworzenie własnych wyszukiwarek nieruchomości z nietypowymi parametrami albo zastosowanie specjalnych grupowań ogłoszeń dopasowanych do wymagań rynku. Na swojej stronie internetowej pośrednik będzie mógł także wyróżniać wybrane oferty.

Budowa strony internetowej dla biura nieruchomości daje wiele możliwości. By jednak spełniała nasze wymagania warto jej wykonanie zlecić sprawdzonym specjalistom.