Poznaj ErpBox – czy jest to platforma warta uwagi?

Poznaj ErpBox – czy jest to platforma warta uwagi?

20 lutego 2020 0 przez admin

Efektywna sprzedaż internetowa nie może odbywać się bez udziału stosownej platformy, która całą tą działalność skoordynuje i przyspieszy. Im więcej operacji będzie wykonywanych automatycznie, tym mniej pracy będzie trzeba włożyć w obsługę sklepu, ograniczając przy tym potencjalne błędy wynikające z czynnika ludzkiego. Ostatnio na popularności zaczęła zyskiwać platforma ErpBox, która wyróżnia się dość interesującym zestawem funkcji. Czy jest to opcja warta polecenia? Czas bliżej przyjrzeć się temu rozwiązaniu!

ErpBox w pigułce – jakie możliwości wiążą się z tą platformą?

Chociaż ciężko jest przybliżyć absolutnie pełen zakres możliwości ErpBox, to wymieniając jego poszczególne funkcje w sposób ogólny, można zobrazować to, co platforma jest w stanie zaoferować.

Obsługa wielu kanałów sprzedaży

Sprzedaż jest najefektywniejsza wtedy, gdy prowadzi się ją przez wszystkie dostępne kanały. Niezależnie od tego, z którego serwisu aukcyjnego się korzysta, ErpBox pozwoli na łatwą integrację i dopasowanie do jego możliwości. Oprócz sieciowych gigantów, takich jak Amazon, eBay oraz znane Allegro, platforma ErpBox umożliwia obsługę własnych sklepów internetowych oraz b2b. Uniwersalność bez wątpienia stanowi tutaj duży plus, o którym należy pamiętać!

Pomoc w obsłudze klienta

Duża ilość zautomatyzowanych funkcji ErpBox obejmuje także obsługę klienta. Obejmuje to przede wszystkim dokonywane zamówienia, na bieżąco informując o zmianie jego statusu. To, w połączeniu z dynamiczną pracą tej platformy, pozwala na zminimalizowanie wszelkich opóźnień i związanych z nimi komplikacji.

Prowadzenie magazynu i asysta w wysyłkach

Szybka i sprawna realizacja przesyłek jest bardzo ważna, dlatego ErpBox kładzie dość duży nacisk na ten aspekt internetowej sprzedaży. Aby te przebiegały bez ryzyka błędów, muszą być jak najlepiej zsynchronizowane ze stanem magazynów i ilością dostępnego towaru. Jest to ogromna pomoc przy wystawianiu faktur lub pakowaniu produktów.

Baza produktów i usług a ErpBox

Platforma ErpBox przystosowana jest nawet do wyjątkowo obszernych baz produktów, pozwalając na pracę przy pomocy przejrzystych kartotek, a także łatwy import i eksport danych.

Centrum Dowodzenia – jak obsłużyć ErpBox?

Istotnym atutem platformy ErpBox jest jego przystępność i wygoda. Miejsce na wszelkiego rodzaju raporty i analizy to Centrum Dowodzenia, dzięki czemu najważniejsze dane zawsze ma się pod ręką, co znacznie ułatwia zarządzanie sprzedażą i wysyłkami.

Jak ErpBox radzi sobie z księgowością i administracją?

Platforma ta współpracuje z programami magazynowo-księgowymi takimi jak Subiekt oraz Enova, pozwalając także na obsługę płatności oraz walut. Jeśli prowadzi się bardziej rozbudowany sklep, ErpBox może okazać się przydatny do przydzielania poszczególnych działów i przywilejów określonym pracownikom, wliczając w to konfigurację platformy i aktywację dodatków.

Menadżer aukcji Allegro

ErpBox idealnie współpracuje z Allegro, obsługując szablony, koordynując stan magazynu i automatyzując wiele czynności, które bez tej platformy muszą być wykonywane ręcznie. Platforma ta pozwala także na masowe aktualizacje i modyfikacje ofert, na bieżąco aktualizując ich status. W planach jest możliwość integracji z kanałami eBay oraz Amazon.

Więcej o systemie dowiesz się tutaj: ErpBox.pl.