Wizytówka firmy w Internecie Google Moja Firma

Wizytówka firmy w Internecie Google Moja Firma

28 lutego 2018 4 przez Monika C

Prowadzimy własną działalność obojętnie czy jest to kawiarnia, restauracja, hotel czy warsztat samochodowy musimy nie tylko dbać o jakość naszych usług ale także o odpowiednią reklamę. Tym bardziej jak nie brak w okolicy konkurencji, a nasz lokal jest w bocznej uliczce. Uzupełniając dane w Google Moja Firma możemy mieć wpływ na naszą widoczność w Mapach Google.

Co nam daje wizytówka w Mapach Google czy Google Plus

Kiedy jesteśmy w trasie i okaże się, że nam coś się zepsuje w aucie to od razu szukamy najbliższego warsztatu samochodowego. Wyświetla się nam na Mapach Google kilka wizytówek najbliższych opiniowanych przez innych użytkowników. Kiedy jednak pierwsza firma ma niezbyt pochlebne opinie szukamy następnego.

Szybki dojazd do warsztatu

Kiedy trafimy na miłego pana Tomka, który widząc zapakowany po brzegi auto zajmie się nim bez zbytniego marudzenia, to aż wiara w ludzi rośnie. Oczywiście nie zapominamy wystawić panu Tomkowi opinię pozytywną.

Jak do nas trafić?

Kiedy jednak prowadzimy firmę, jesteśmy właśnie w podobnej sytuacji. Wizytówka daje nam możliwość trafienia do potencjalnego klienta. Nie bez znaczenia są także opinie, które zostawiają zadowolone osoby. Dbanie o wizytówkę, aktualizowanie danych dodawanie zdjęć wpływa na pozycjonowanie.

Usługa jest bezpłatna i bardzo prosta w realizacji. Nie od dziś wiemy, że pozycja w Internecie przekłada się na zysk. Dlatego dbanie o jakość marki i produktu wymaga utrzymywania dobrego wizerunku w sieci.

Źródło: